Bez Tytułu
http://www.polmoney.pl

©2008 polmoney.pl
http://www.polmoney.pl/tematy_glowne/ekonomia.html
Szkolenia dostępne są na razie dla pracowników małych i średnich przedsiębiorstw. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego uzyskujemy dostęp do wszystkich zasobów i możemy wybrać interesującą nas tematykę. Obecnie oferta obejmuje 11 różnych kategorii, niezbędnych do prowadzenia i rozwoju małej firmy.

Akademia PARP to nie tylko nie tylko szkolenia, ale cały pakiet pomocy dla przyszłych przedsiębiorców. Każdy uczestnik może liczyć na pomoc opiekunów, do których można wysłać maila lub zadzwonić na infolinię, w celu uzyskania fachowych porad. Niewątpliwą zaletą takich szkole
ń internetowych jest to, że osoby, które chcą z nich skorzystać nie muszą udawać się w konkretne miejsce na wyznaczoną godzinę, lecz same wyznaczają sobie czas rozpoczęcia i zakończenia pracy z modułami.

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z nową ofertą PARP na stronie
www.akademiaparp.gov.pl

Użyto informacji z: "Dowiedz się, jak założyć firmę", Dobra Firma, Rzeczopspolita, nr 229 z 23 września 2008, s.2


Nowe e-szkolenia PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna nowy projekt w całości dofinansowany przez Unię Europejską, a skierowany dla wszystkich, którzy zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą. Zajęcia odbywają się w całości przez Internet, dlatego jedynymi wymaganiami, które musi spełniać uczestnik jest posiadanie dobrego komputera i łącza internetowego. Głównym celem zajęć jest pokazanie najczęstszych błędów popełnianych przez osoby, które dopiero co założyły własną firmę, a jak wiadomo człowiek uczy się na błędach, ale najlepiej jak są to cudze błędy.

akademiaparp.gov.pl
Bez Tytułu
Bez Tytułu statystyka