Debiut elektronicznych stołów do pokera

Granie w pokera jest ulubioną rozrywką wielu zapalonych miłośników kart. Poker to ten rodzaj gry, gdzie nie tylko szczęście uczestnika ma znaczenie, ale również jego intelekt i posiadane umiejętności. W pokera można grać praktycznie rzecz ujmując wszędzie, jednakże profesjonalni gracze wybierają do tego celu kasyna bądź też grają na prestiżowych mistrzostwach.
Prawdziwym debiutem na mistrzostwach gry w pokera w Stanach Zjednoczonych stało się pojawienie elektronicznych stołów do gry w pokera.
Informatyzacja dotarła i więc do obszaru gier karcianych, a to wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić i umilić grę w pokera jej uczestnikom. Elektroniczne stoły do gry w pokera pozwalają na jednoczesną grę w karty do 10 osób, jako że tyle monitorów zamontowanych jest zwykle w stole.
Elektroniczne stoły do gry w pokera nie zmieniają bynajmniej zasad obowiązujących uczestników w każdej rozgrywce. Są one rewolucyjnym posunięciem w dziedzinie gadżetów hazardowych i akcesoriów tego typu, ale nie oznacza to, że poker zostanie całkowicie przeniesiony w rzeczywistość wirtualną.

Każdy pokerzysta lubi grać w swoją ulubioną grę w odpowiednim klimacie, odpowiednich warunkach jak również odpowiednim towarzystwie. Z pewnością wielu z nas również podczas kolejnego wieczoru pokerowego z przyjaciółmi zastanawiało się nad tym dlaczego zmuszeni są grać w pokera na rogu stołu, a nie na profesjonalnie ku temu przygotowanych miejscach. Tymczasem pokerzyści mają obecnie bardzo szeroki wybór odnośnie "powierzchni" na jakiej grają, i tak m. in. wybierają pomiędzy tradycyjną wersją stołu, a elektronicznym stołem do pokera. Różnią są one oczywiście ceną, a przede wszystkim warunkami, jakie nam oferują.
Stoły tradycyjne są znacznie tańsze, ale nie upraszczają nam tak bardzo rozgrywki, jak ma to miejsce w przypadku stołów elektronicznych.
Producenci elektronicznych stołów do pokera wdrażają do nich coraz ciekawsze rozwiązania, które niejako mają usprawnić rozgrywkę. Nowością jaką wprowadziła do swoich stołów firma Lightning Poker Inc z USA jest wyświetlanie na elektronicznym ekranie informacje na temat rozdanych kart. Stoły te sprzedawane są głownie na terenie USA, ale również w Kanadzie, Rumunii, Bułgarii czy Libanie.

 

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org.


Dodano: 28.05.2009r; 20:37; 15:37
polmoney.pl
email: kontakt@polmoney.pl