Głównymi obszarami na jakie został podzielony portal są:

1. Zbadaj swoje talenty

2. Zbadaj swoją wiedzę i kompetencje

3. Zobacz jakim jesteś menedżerem

4. Strefa szkole
ń

Zbadaj swoje talenty

Najważniejszym etapem jest zidentyfikowanie swoich talentów, a przez to swoich mocnych stron, które będą dla nas często kartą przetargową w dalszej karierze. Na stronie można szybko zbadać jakie są nasze największe zalety oraz jak radzimy sobie z zarządzaniem najcenniejszym zasobem jakim jest czas.

Zbadaj swoją wiedzę i kompetencje

Jednak talent to nie wszystko, możesz zbadać swoją wiedzę o podstawowych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa, która ułatwi Ci wykorzystać mocne strony w pracy.

Zobacz jakim jesteś menedżerem

Wypełniając ankiety możesz zobaczyć jak wypadasz na tle innych menedżerów. Ankiety dotyczą m.in. zarobków, kariery, kwalifikacji etc.

Strefa szkole
ń

W przyszłości twórcy projektu planują stworzenie działu przeznaczonego do podnoszenia kwalifikacji poprzez e-learning. Obecnie znajdują się tam szkolenia w dwóch obszarach: zarządzania strategicznego i finansów.


Niewątpliwą zaletą portalu jest jego bezpłatność. Po zalogowaniu można korzystać ze wszystkich oferowanych aplikacji.

Użyto informacji ze strony www.talentclub.pl

Adam Wójcik
Napisz do autora
Dodano: 05.11.2008r.; 00:10

Tekst zawarty na stronie jest własnością jego autora i chroniony jest prawem autorskim
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione.

©2008 polmoney.pl
http://www.polmoney.pl/tematy_glowne/edukacja.html
Nowy projekt portalu dla menedżerów


Nowy portal www.talentclub.pl ma pomóc polskim menedżerom w obszarze badania własnych umiejętności oraz zespołów, którymi często kierują. Twórcy strony, której pomysłodawcą i organizatorem jest Diners Club Polska, szczególny nacisk położyli na zbadanie umiejętności oraz pogłębianie wiedzy na podstawie testów i szkoleń dla kadry menedżerskiej.
talentclub.pl
Bez Tytułu
Bez Tytułu statystyka
http://www.polmoney.pl
Bez Tytułu
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Istota, rodzaje oraz wady i zalety franchisingu   -     Przyczyny i skutki utraty płynności finansowej w przedsięborstwie     -      Poradnik inwestora - rynek Forex     -      SWIFT, IBAN, SORT code - czyli tajemnice oznaczeń bankowych    -     Faktoring, czyli jak poprawić płynność finansową
Plik weryfikacyjny
 
Góra strony          Strona główna